Bu burca sahip biri ile evlendiyseniz ömür boyu çalışmanıza gerek kalmayacak

Bu burca sahip biri ile evlendiyseniz ömür boyu çalışmanıza gerek kalmayacak

Daha çok dik kafalılık özellikleri ile bilinen Kova burcunun bir diğer özelliği de çok çalışkan olmasıdır. Bu burca sahip biri ile evlendiyseniz ömür boyu çalışmanıza gerek kalmayacak

Genel olarak Kova, Akrep, İkizler, Aslan Balık ve Koç burcunda olan kişiler çalışkanlık özellikleri ile bilinirken Başak, Terazi, Oğlak, Yengeç, Yay ve Boğa burcunda olan kişiler de tembellik özellikleri ile bilinir. Ama bunların içlerinde bir burç var ki çalışkanların da çalışkanı. Gerek pratik zekası gerek hız seviyesi ile en çalışkan burç olan Kova burcu biri ile evlenirseniz sizin ömür boyu çalışmanıza gerek kalmaz. 

Hayal güçleri sınırsız olan Kova burçları düşünceleri bulundukları zamanın ötesindedir. Akılcı ve sezgisel olarak olaylara yaklaşan kova burçları pratik zekası ile bilinir. Ayrıca dik kafalı olan Kova burçlarını tanımlayan sözcük de zaten Biliyorum kelimesidir. 

Herkesin eşit şartlarda olmasını isteyen Kova burçları inatçı ve sabit fikirlidirler. 

Orta ve uzun bir boy, düzgün bir beden, açık sarı saçlar, koyu renk gözler Kova burcu insanının en belirgin özelliğidir. Metabolizmaları oldukça hassas olan Kova burcuna sahip kişiler kendilerine çok iyi bakarlar. 

21 Ocak ile 19 Şubat arasında doğan Kova burçları hava grubunda yer alıyor. Yönetici gezegeni ise Satürn ve Uranüs olarak bilinir. Koyu mavi, gece mavisi ve yeşil renklerini seven Kova burçlarının uğurlu sayısı 4 uğurlu rengi Yeşim ve uğurlu günü de Pazardır.

Özgürlüğüne çok düşkün olan Kova burcuna sahip kişiler özgürlükleri için her türlü özveride bulunabilirler. Kova burçları çok zeki olmaları ile bilinir. Yaratıcı bir zekaya sahiptirler ancak bazen anlaşılmaları zor olabilir. Yeni yerler keşfetmeyi çok seven Kova burçları zekiliği ve pratikliğini birleştirince ortaya çok çalışkan olma özellikleri çıkar. Bu burca sahip biri ile evlendiyseniz ömür boyu çalışmanıza gerek kalmayacak rahat edebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.