Muhteşem İkili Birbirine Destek Verdi! Sosyal Medya Yıkıldı

Muhteşem İkili Birbirine Destek Verdi! Sosyal Medya Yıkıldı

Başarılı oyuncu Kadir Doğulu’nun desteklerini esirgemediği Serdar Coşgun’dan yeni bir tekli yapıldı. Özgün ve orijinal tınılarını duygusal sesiyle bir araya getiren Serdar Coşgun’un, sevginin en iyi şekilde yayılmasını istediği Alim Yapım etiketiyle piyasaya sunulan ve Boşver böyle olsun isimli yeni teklisi tüm dijital platformlarda başarılı bir şekilde yerini aldı.

Başarılı oyuncu Kadir Doğulu’nun desteklerini esirgemediği Serdar Coşgun’dan yeni bir tekli yapıldı. Özgün ve orijinal tınılarını duygusal sesiyle bir araya getiren Serdar Coşgun’un, sevginin en iyi şekilde yayılmasını istediği Alim Yapım etiketiyle piyasaya sunulan ve Boşver böyle olsun isimli yeni teklisi tüm dijital platformlarda başarılı bir şekilde yerini aldı.

Elinde eşsiz bağlamasıyla geleneksel  Türk ezgilerin ışığında türküler söyleyen Serdar Coşgun, bu kez çok yeni ve farklı bir şarkıyla kulakların pasını silecek.Ünlü sanatçı Ezgi’ye, müziği Selim Topsakal’a ait olan ”Boşver”, Serdar Coşgun’un eşsiz yorumuyla dinleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Anlamlı Şarkı Beğenildi

Şarkının içeriğinde Bir niyaz bir dua olur mu? Sevmeler yerinde sayarken sözlerine yer veren Serdar Coşgun, sevgi için bir an önce harekete geçilmesi gerektiğinin, sevginin o zaman daha çok artıp çoğalacağına vurgulama yapıyor. Coşgun aynı zamanda sevgi ile gönülden dilek dilemenin ve dua etmenin daha güçlü olacağını ifade ediyor. 

Müziğe ilgisi ile bilinen ve bu ilgisi çok erken yaşlarda başlayan usta sanatçı, geleneksel türküleri söyleyerek Anadolu kültürünün asla unutulmaması gerektiğini açıklıyor. Yeni teklisinde bir tarafta piyano, bir tarafta  kopuz birleşmesi ile doğu batı sentezlemesi yaparak müziğin evrenselliği içinde kültürleri birbirine bağlıyor. Serdar Coşgun, müzikte bilinen söylem türlerini ön plana çıkartarak ses rengiyle dinleyicileri bir hayli derinden ve içten etkilemeyi başarıyor. 

İki Başarılı İsim El Ele Verdi

Vuslat isimli dizide, Kadir Doğulu ile brilikte Zahit Bizi Tan Eyleme türküsünü seslendirerek tanınan ve beğenilen Serdar Coşgun, hemen sonrasında “Hercai Gönlüm” teklisi ile müzik platformlarındaki yerini alarak dikkat çekti. 

Çalışmalarına ara vermeden ve kesintisiz bir şekilde devam eden Coşgun, Kadir Doğulu’nun kajon çalarak kendisine eşlik ettiği “Arap Atı Gibi Sallar Başını” isimli bir başka türküyü seslendirdi. “Yola Revan” teklisiyle de geleneksel parçalara getirdiği farklı yorumlarla büyük bir beğeni toplayan Coşgun, bu kez dinleyicilerinin ve seyircilerinin karşısına “Boşver” isimli son sistem çalışmasıyla çıkarak eskiyi ve yeniyi bir araya getiriyor. İkili birbirinden desteklerini esirgemiyor. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.