Müge Anlı’ da Canlı Yayında Seyirciyi Şok Eden O iddia: Kan Dondurdu! Kimse Böylesini Beklemiyordu

Müge Anlı’ da Canlı Yayında Seyirciyi Şok Eden O iddia: Kan Dondurdu! Kimse Böylesini Beklemiyordu

ATV ekranlarının büyük ses getiren izleyiciyi hafta içi her gün ilgiyle ekranların başına toplayan Müge Anlı’ da canlı yayında yine herkesi şok eden bir iddia ortaya çıktı.

ATV ekranlarının büyük ses getiren izleyiciyi hafta içi her gün ilgiyle ekranların başına toplayan Müge Anlı’ da canlı yayında yine herkesi şok eden bir iddia ortaya çıktı. 2013 senesinde birdenbire enteresan bir şekilde kaybolan Lütfiye Gündüz için aramalar yapılıyordu. Bir seyircinin canlı yayına katılarak ortaya attığı iddia olaya farklı ve kan dondurucu bir boyut kazandırdı. Yayına bağlanan seyirci, Lütfiye Gündüz’ün öldürülüp mavi bir varilin içine konarak Kızılırmak’a atıldığını iddia etti.

4 çocuk annesi olan Gündüz için arama çalışmaları başlatıldı. Olayın şüphelileri eski eşi Duran Özdemir ve sevgilisi olduğu iddia edilen 28 yaşındaki Nurullah Koçyiğit olarak öne sürülüyor. Gündüz’ün para karşılığı erkeklerle birlikte olduğu, parayı paylaşmak konusunda eşi Duran Özdemir ve Nurullah Özdemir’in sorun yaşadığı iddia edildi.

Bu şahısların çelişkili ifadeleri ve Gündüz’ün kaybolmasının Özdemir ile boşanmalarından hemen sonra gerçekleşmesi kafaları karıştırdı. Gündüz’ün arkadaşı Nevzat Hamurcu’nun canlı yayına katılarak “Öldürülüp mavi bir varilin içine konarak Kızılırmak’a atıldı” dedi ve eşi Nurullah Özdemir’in Gündüz için “Dirisinden ne hayır gördüm ki ölüsünden ne hayır göreceğim” dediğini ifade etti. Özdemir ise bu ifadeleri yalanladı.

Lütfiye Gündüz Nasıl Kaybolmuştu?

Gündüz Nevşehir’de 3013 senesinde 40 yaşında iken kayboldu. 8 senedir kayıp olan Gündüz Müge Anlı’ ya konu oldu. Şüphelilerin ise boşandığı eski eşi Duran Özdemir ve sevgilisi olduğu iddia edilen Nurullah Koçyiğit olduğu öne sürülen olayda, Gündüz’ün en son bu şahıslarla görüştüğü söyleniyor. Ancak Özdemir ve Koçyiğit bu iddiayı reddediyor. Duran Özdemir olay ile ilgili Nurullah Koçyiğit’i suçlarken, Nurullah da Duran Özdemir’i suçluyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.