Ambulansta Dünyaya Geldi, Terk Edildi; 24 Yıl Sonra Bir Mucize Yaşandı! İşte O Mucize

Ambulansta Dünyaya Geldi, Terk Edildi; 24 Yıl Sonra Bir Mucize Yaşandı! İşte O Mucize

Bir ambulans aracında gözlerini açtı, yalnız bırakıldı. Aradan geçen 24 yıla rağmen Didem Arslan Yılmaz 'la Vazgeçme programına katılarak gerçek ailesine kavuştu.

Bir ambulans aracında gözlerini açtı, yalnız bırakıldı. Aradan geçen 24 yıla rağmen Didem Arslan Yılmaz 'la Vazgeçme programına katılarak gerçek ailesine kavuştu. 

Her gün Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programında ilginç bir olay daha yaşandı. Yeliz Yağcı adlı kadın 24 sene önce bir ambulans aracında dünyaya gözlerini açmış, ailesi tarafından doğduğu gün terk edilmişti. 

Acı Gerçeği Arkadaşlarından Öğrendi

 

Didem Arslan Yılmaz 'la Vazgeçme programında Yeliz Yağcı'nın 24 yıl sonra gerçek ailesi bulundu. İzmir'de yaşayan Yağcı, daha 10 günlük iken bir çift tarafından evlatlık alındı. Acı gerçeği ise sokakta arkadaşlarıyla oynarken, "Sen evlatlıksın onlar senin gerçek annen baban değil" sözleriyle öğrendi. Sonrasında ise genç kadın gerçek anne babasını bulmak için girişimlerde bulundu.

Ambulansta dünyaya geldi, terk edildi; 24 yıl sonra ailesini Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME'de buldu

Yeliz Yağcı, Show TV ekranlarında birbirinden ilginç olayları gündeme getiren Didem Arslan Yılmaz 'la Vazgeçme programına katıldı ve birkaç gün sonra biyolojik ailesini buldu. Keziban Çetinkaya ( Yeliz Yağcı' nın annesi) kızını doğurduktan 1 sene sonra hayatını kaybetmişti. Bunu öğrenen Yağcı, üzüntüsünü gizleyemedi. Bir de ağabeyi olduğunu öğrenen genç kadın, "Annemin ölmüş olduğunu duymak beni çok üzdü ama bir ağabeyimin olması da bir o kadar beni sevindirdi, artık ayrılmayız hep görüşeceğiz" şeklinde konuştu. 

Öz Annesinin Fotoğrafını İlk Kez Programda Gördü

 

Öz annesine ne kadar benzediğini merak eden Yağcı, seneler sonra ilk defa biyolojik annesinin resmine bakınca çok duygulandı ve şaşkınlığını da gizleyemedi. Yapılan röportajlarda Yeliz,  akrabaları tarafından olumsuz yapılan yorumlar hakkında adeta yıkıldı. Gerçek ailesinin yakınları tarafından kabul görmeyeceği ve istenmiyor olması genç kadını oldukça üzdü ve gözyaşlarına hakim olamadı. 

Yeliz Yağcı'nın öz ağabeyi Cihan Y. ise Almanya' dan programa katılarak "Her zaman bir kız kardeşim olduğunu ve onu bulacağımı hissediyordum, bilmiyorum ama kalbime öyle doğuyordu, kardeşim artık bana emanet, onu bırakmam" diyerek kız kardeşine sahip çıktı. Tam 24 yıl sonra kardeşler biraraya geldi, bu anlar izleyenleri derinden etkiledi. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.