Akıl Almaz Olay! Köpek Gezdiren Kadına Ayı Saldırdı! Kimse Beklemiyordu

Akıl Almaz Olay! Köpek Gezdiren Kadına Ayı Saldırdı! Kimse Beklemiyordu

Amerika Birleşik Devletlerinin Colorado eyaletinde yaşanan olay herkeste şok etkisi yaratmayı başardı. BBC de haberlere konu olan olay da BBC’nin iddiasına göre Amerika Birleşik Devletlerinin Colorado eyaletinde gün içinde köpeğini dolaştırmak için dışarıya çıkan kadın geri dönmedi.

Amerika Birleşik Devletlerinin Colorado eyaletinde yaşanan olay herkeste şok etkisi yaratmayı başardı. BBC de haberlere konu olan olay da BBC’nin iddiasına göre Amerika Birleşik Devletlerinin Colorado eyaletinde gün içinde köpeğini dolaştırmak için dışarıya çıkan kadın geri dönmedi. İki köpeğini dolaştırmak için çıktıktan sonra geri gelmemesi üzerine bilirkişilerin kadının ayı saldırısına uğradığını ve daha sonra ise ayı tarafından kadının yenildiğini düşünüyorlar.

İki köpeğini dolaştırmaya çıkan kadının kim olduğu hakkında bilgiler açıklanmamakla birlikte sadece otuz dokuz yaşında ve bir kadın olduğunu açıkladılar. Colorado Park ve Vahşi Hayat yetkilileri tarafından araştırılan olayda iki köpeğini gezdiren otuz dokuz yaşında kadının ceset parçalarının bulunduğu olay yerine yakın bölgelerde bir anne ayı ve anne ayının yavruları bayıltılarak ayılar üzerinde araştırma yapıldı.

Bölgede Yaşayanlar Tedirgin

 

Yetkili kişiler tarafından üzerinde araştırma yapılan anne ayı ve yavrularının midesinde şok yaratacak kalıntılar bulundu. Anne ayı ve yavru ayıların midesinde yetkili kişiler tarafından insana ait olabilecek parçalara uğradıklarını açıkladılar. Haberi duyan bölge vatandaşları dışarı çıkarken bile çok tedirgin olmaya başladılar. 

Colorado bölgesi doğuda Great Ovaları, merkezde Rocky Dağları, batı bölgesinde de Colorodo ovası ve kuzeybatı bölgesinde ise Intermontane Havzası olarak dört ana bölgeye ayrılır. Nüfus sayısı ise 6 milyon kişiye yakındır.

ABD'de akılalmaz olay: Köpek gezdiren kadını ayı yedi!

Ayı Saldırısına Uğrayan Kadının Parçalarını Ayıların Midesinde Bulundu

 

Colorado eyaleti  başkenti Denver’e, Rocky Dağı, Aspen, Mesa Verde Ulusal parkı ve Vail gibi beşeri ve doğal turistik alanları ile binlerce turisti yıl için de Amerika Birleşik Devletlerinin Colorado eyaletine çekebiliyorlar. Ayı saldırısı haberi nedeniyle turist azalması söz konusu olabilir. Bu yüzden gelebilecek turistleri kaçırmamak için olayın çok büyümemesi için uğraşıyorlar.

 İki köpeğini hava aldırmak için dolaştırmaya çıkan kadının cesedinin bulunduğu yere yakın bölgelerde bulunan anne ayı ve yavru ayılarının uyutulması üzerine araştırma yapıldı. Araştırma sonunda midede ve sindirim sisteminde insan parçalarına rastladılar ve sonra bölgedeki yetkililer bu olayın normal şartlarda çok karşılaşmadıklarını açıkladılar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.