Kuruluş Osman Dizisine Polat Alemdar Geliyor! Hemde Düşman Olarak! İşte Karakterin Yeni Yüzü

Kuruluş Osman Dizisine Polat Alemdar Geliyor! Hemde Düşman Olarak! İşte Karakterin Yeni Yüzü

Kuruluş Osman dizisine Polat Alemdar geliyor. Pedriyan karakterini canlandıracak oyuncunun yeni rolü sabırsızlıkla bekleniyor.

Kuruluş Osman sahneleri ile seyirciyi her hafta heyecanlandırmaya devam ediyor. Özellikle savaş sahneleri ile seyirci üzerindeki etkisi giderek büyüyor. Osman Bey Devletin kurulması için alt yapı çalışmalarına başlıyor. Ancak Bizans tekfurları bunun önüne geçebilmek için her uğraşı deniyor. Özellikle Nikola son mağlubiyetten sonra Moğallar ile anlaşmaya varmış ve birlikte saldırı kararı almıştı.

Polat Alemdar Yeni Role Hazırlanıyor

Dizinin yapımcısı Kuruluş Osman’ın etkisini daha ileri seviyeye taşımak için Necati Şaşmaz ile 2 bölüm anlaştığı yapılan dedikodular arasında yer alıyor. Necati Şaşmaz’ın at binme dersleri aldığı ve kılıç kullanımı için çalışmalara başladığı da gelen haberler arasında yer alıyor. Diziye bu sefer bir kahraman olarak değil düşman olarak girmesi bekleniyor.

Osman Bey mazlumların umudu oldu! Kuruluş Osman zirvenin sahibi oldu

Yeni Düşman Polat Alemdar

Kuruluş Osman dizinde Polat Alemdar Bizans imparatoru tarafından görevlendirilen bir komutanı canlandıracak. İmparator Nikola’nın yaptıklarından usanmış ve bıkmıştır. Yenilgi üzerine yenilgi halk arasında da yayılmaya başlamış olması devletin gücünü olumsuz olarak etkilemektedir. Bunun için İmparator Söğüt’ün alınması için Pedriyan’ı yani Necati Şaşmaz’ı görevlendirir.

polat.jpg

Sahne ise İmpratorun Pedriyan’a kendi kılıcını vermesi ile başlayacak. Kılıcı alan Necati Şaşmaz intikam yemini edecek. Necati Şaşmaz yeni rolüne hazırlanırken görseli ile de oldukça dikkat çekici olacağı bekleniyor.

İntikam Yemini Ediyor

Pedriyan askerleri ile birlikte Söğüt’e doğru hareket edecek. Ayrıca gelen haberlere göre Osman Bey ile savaş sahnesinde yer alacağı da konuşuluyor.

Bu konuda yapımcıdan herhangi bir detay sızdırılmaz iken seyircinin Polat Alemdar’ı farklı projelerde görme istediği her geçen gün artıyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.