Esra Erol'da Seyircileri Şaşkına Çevirecek Olay! Stüdyoda Gergin Anlar Yaşandı! Evden Kaçan Küçük Kız Esra Erol'a Yalvardı!

Esra Erol'da Seyircileri Şaşkına Çevirecek Olay! Stüdyoda Gergin Anlar Yaşandı! Evden Kaçan Küçük Kız Esra Erol'a Yalvardı!

ATV ekranlarında yayınlanan uzu soluklu programlardan birisi olan Esra Erol'da her geçen gün farklı konuları ele alarak seyircinin dikkatini üzerinde topluyor. Hafta içi her gün izleyicisiyle televizyon ekranlarında buluşan ünlü program gündüz kuşağında yer alıyor. Tam 4 kez evinden kaçarak Urfa'ya giden Nurcan seyircileri şaşkına çevirdi. Denizli'de ikamet eden Nurcan Hanım sürekli olarak evden kaçtığı için ailesi Esra Erol'da programına konuk oldu.

qee-001.jpg

Stüdyoda Tansiyonlar Yükseldi!

ATV ekranlarında yer alan Esra Erol'da programı her geçen gün yeni bir başarıya imza atıyor. Geçtiğimiz bölümde yaşanan olaylar seyirciyi ve Esra Erol'u büyük bir şaşkınlığın içine sürükledi. Denizli'de ikamet eden Nurcan Hanım ailesiyle birlikte yaşadığı evden kaçarak Urfa'ya gitti. Nurcan, babaannesinden devamlı olarak bir baskı gördüğünü ifade ederken Nurcan, "Kaçıp biraz uzaklaşmak istedim" sözlerini kullandı. Babaannesinin kredi kartını izinsiz bir şekilde kullanarak para çeken Nurcan kendini Şanlıurfa'da buldu. Stüdyoya çağrılan Nurcan geldikten sonra babaannesine ve babasına sarılmayı tercih etmedi. Stüdyoda tansiyonun yükselmesine yol açan bu davranış sonrasında hat safhaya yükseldi. 

Esra Erol'un daveti üzerine programa konuk olan Nurcan Hanım'ın hikayesinin devamını ağızları açık bıraktı. Stüdyoya davet edile Nurcan Hanım'ın konuk olarak gelmesi üzerinde babasına ve babaannesine sarılmaması izleyiciler tarafından tepkiler yağmasına neden oldu. Denizli'de ikamet eden Nurcan Hanım'ın daha öncesinde de 4 kere evden kaçtığı öğrenilerek babaannesi ve babası Nurcan'ı tekrardan bulmak için Esra Erol'da programına başvurdu. 

qeee-001.jpg

Ailesini Bırakıp Başka Bir Şehre Kaçtı!

ATV ekranlarında yer alan Esra Erol'da programında geçtiğimiz bölüm yaşananlar sosyal medyanın gündeminde yer aldı. Birçok ailenin sıkıntılarını çözmek için katıldığı programda her zaman olduğu gibi yine şaşkınlık içerisinde bırakacak olaylar meydana geldi. Denizli'de ikamet eden Nurhan Hanım'ın Şanlıurfa'ya gitmesi kafalarda soru işaretine neden oldu.

qeeee-001.jpg

Nurcan Hanım Evine Dönecek mi?

Esra Erol'da programına konuk olan Nurcan Hanım'ın daha fazla babaannesinden gördüğü baskıya dayanamadığı için evden kaçtı. Denizli'den kaçarak Şanlıurfa'ya giden Nurcan'a, 'Yakup' adında bir kişinin yanına gidip gitmediği soruldu. Kimsenin yanına gitmediğini iddia eden Nurcan, evden uzaklaşmak istediğini ifade etti. Nurcan Hanım, sürekli kendisine baskı uygulayan babaannesinden rahatsız olduğunu etkisi altına almaya çalıştığını söyledi. Nurcan, "Babamı ve beni, babaannemden koruyun!" sözlerini kullanan Nurcan Hanım, annesi ve babasının boşanmasında ki tek neden babaannesinin olduğunu söyledi. Nurcan'ın eve dönüp dönmeyeceği merak konusu oldu.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.